Implantologia / Implanty zębów

Listę cen
dentysta kołobrzeg stomatolog kołobrzeg stomatologia kołobrzeg ortodonta kołobrzeg dentysta kolobrzeg dentysta w kołobrzegu klinika implantologii i stomatologii estetycznej klinika stomatologiczna kołobrzeg dentysta kołobrzeg stomatolog ortodonta kolobrzeg pogotowie dentystyczne kołobrzeg stomatolog kolobrzeg stomatologia kolobrzeg

Promocja! Implant z koroną od 3500 zł. Przyjmujemy zapisy na konsultacje! 

Implanty są przeznaczone do zastępowania brakujących zębów, które mogły być utracone w związku z podeszłym wiekiem, w wyniku wypadania lub usunięciem zębów z różnych powodów.

Implantacja może być przeprowadzona w dowolnym wieku, z uwzględnieniem osobliwości organizmu pacjenta, budowy jego szczęki i mnóstwa innych niuansów.

Implantowanie zębów to bardzo delikatny proces, który lepiej powierzyć doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym specjalistom.

Doświadczeni lekarze

Lekarze Kliniki Dental Center Z3 mają duże doświadczenie w dziedzinie implantowania zębów, posiadają znajomość współczesnych technologii i dzięki temu dyskomfort i bolesność tego zabiegu zostają sprowadzone do minimum.

Zwracając się do Kliniki Dental Center Z3, Państwo otrzymują maksymalną jakość w sferze implantowania zębów o różnym stopniu złożoności.

 

implanty