Centrum Stomatologiczne Dental Center Z3 oferuje swoim pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych, takich jak leczenie kanałowe, odbudowa zębów i wiele innych.

Poniżej znajdą Państwo listę zabiegów:

Centrum Dental Center Z3 posiada tomograf rentgenowski, umożliwiający wizualizację problemów dentystycznych w najdokładniejszy sposób.

Stomatologia terapeutyczna i profilaktyka

Każda wizyta u dentysty jest związana z badaniem stanu zębów,dziąseł i innych schorzeń stomatologicznych. Na tym polega stomatologia terapeutyczna. Lekarze dokładnie omawiają z pacjentem stan jego uzębienia, ewentualne problemy i możliwe metody leczenia oraz profilaktyki oraz jej wysokiej roli w celu zachowania zdrowia zębów i eliminacji ewentualnych schorzeń. Klinika w tym celu przygotowała pakiet zabiegów związanych z oczyszczaniem i wzmocnieniem zębów i dziąseł, wśród których najczęściej wybieranymi przez pacjentów są skaling,piaskowanie oraz wybielanie zębów, a także fluoryzacja.

Implantologia

Jedną z usług, świadczonych w Klinice jest wszczepienie implantów. Dzięki rozwiniętym technologiom i doświadczeniu naszych lekarzy ten delikatny zabieg przeprowadza się na najwyższym poziomie, dla osób o różnym wieku, o różnych osobliwościach organizmu, zróznicowanej budowie szczęki oraz z uwzględnieniem innych szczegółów.

Endodoncja

Endodoncja inaczej leczenie kanałowe, przeprowadzana jest przez najlepszych specjalistów w sposób bezpieczny i komfortowy za pomocą nowoczesnych narzędzi oraz mikroskopu.

Odbudowa zębów

W Centrum Stomatologicznym wykonywane są też zabiegi w zakresie odbudowy zębów. W sytuacji, gdy wydaje się, że ząb już jest stracony, lekarze pomogą pacjentowi uniknąć jego usunięcia. Przeprowadzą odbudowę zębów, co przywróci klientowi niepowtarzalny uśmiech i pewność siebie.

Periodontologia

Kolejną dziedziną pracy dentystów Kliniki jest periodontologia - profilaktyka, rozpoznawanie i leczenie chorób przyzębia. W sytuacji występowania problemów z dziąsłami nasi lekarze udzielają konsultacji na temat higieny jamy ustnej, a także doradzają o najlepszych i najskuteczniejszych sposobach leczenia.

Chirurgia stomatologiczna

W Klinice wykonywane są różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne, związane z leczeniem ostrych i chronicznych schorzeń stomatologicznych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu lekarzy, a także nowoczesnemu wyposażeniu i instrumentom, przeprowadzane operacje są bezpieczne i bezbolesne, a wszystkie etapy tego zabiegu, jak i późniejsza obserwacja, są dokładnie omawiane z pacjentem.

Stomatologia dziecięca

W Klinice także przeprowadzane jest leczenie i opieka stomatologiczna dzieci.